Infolinka: +420 228 886 908
Nahoru
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
5 025,00 Kč Přidat do košíku
Novinka Poslední kusy

Kulatý stůl Soleilo 80 cm

Pohled 360°
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Kulatý stůl Soleilo 80 cm
Rozměr
5 025,00 Kč
/ ks
Nejnižší cena za posledních 30 dnů:
5 025,00 Kč
Produkt dostupný ve větším množství
40 dnů na vrácení
Máte dotazy?
Zavolej a objednej tel. +420 228 886 908

Popis produktu

Kulatý stůl Soleilo 80 cm s výškou 62,5 cm - jedinečný doplněk vaší domácnosti

pr.Konferenční stolek Soleilo s ednicí 80 cm a výškou 62,5 cm je ideálním řešením pro ty, kteří ocení nejen funkčnost, ale i estetiku. Jeho kulatý tvar a přírodní dubová barva z něj udělají mimořádně výrazný doplněk každého interiéru. sk.Stůl je vyroben z MDF, je mimořádně trvanlivý a odolný proti poškození a jeho 2 cm horní deska vám umožní umístit na něj mnoho předmětů.

Stolek Soleilo - funkčnost v moderním stylu

Stůl Soleilo v sobě spojuje funkčnost a moderní design. Jeho jedinečný tvar a přírodní dubová barva z něj dělají mimořádně výrazný doplněk každého interiéru. Stůl je vyroben z MDF desky a je mimořádně trvanlivý a odolný proti poškození. Lze jej snadno sladit s různými styly interiéru - od skandinávského přes boho až po moderní.

Stůl Intesi - záruka kvality

Stůl Soleilo je produktem značky Intesi, která je zárukou nejvyšší kvality. Stůl je vyroben z MDF a pokryt dýhou, která připomíná přirozenou kresbu dubového dřeva, a je tak nejen estetický, ale také odolný. Jeho maximální nosnost je 40 kg, takže na něj můžete umístit mnoho předmětů - od šálku kávy přes knihu až po dekorace.

Přírodní dub - všestrannost a elegance

Stolek Soleilo je vyroben v přírodním dubu, který mu dodává elegantní a univerzální charakter. Díky tomu se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském i moderním stylu. Přírodní dub je barva, která nikdy nevyjde z módy a bude dokonalým pozadím pro mnoho dalších barev a materiálů.

Dobré vědět

  • Stůl Soleilo je výrobek společnosti Intesi, vyrobený z MDF desky a potažený dýhou imitující dubové dřevo.
  • Stůl s neobvyklou výškou 62,5 cm se bude hodit zejména do domácí kavárny nebo kávového koutku.
  • pr.Stůl má kulatý tvar aednici 80 cm, díky čemuž je mimořádně funkční a umožňuje umístit na něj mnoho předmětů.
  • Stolek je odolný a nepoškozený, jeho maximální nosnost je 40 kg.
  • Stolek je k dispozici v přírodním dubovém provedení, které je univerzální a elegantní.
  • Stůl vyžaduje vlastní montáž.

Podrobnosti

Výrobce:
Výška (cm):
62,5
Šířka (cm):
80
Hloubka (cm):
80
Tloušťka desky stolu (cm):
2
Tloušťka nohy (cm):
37
Maximální výška područek židle (cm):
60
Tvar stolní desky :
kruhový
Materiál:
deska MDF
Dokončovací práce:
pololesklý
Typ materiálu:
deska mdf
Stolní materiál:
mDF deska
Typ materiálu desky stolu:
płyta MDF
Základní materiál:
deska MDF
Povrchová úprava základny:
półmat
Typ základny:
1 noha
Barva::
dub přírodní
Rozkładany:
nie
Barva:
přírodní
Základní barva:
naturalny dąb
Barva desky stolu:
přírodní dub
Vyžaduje montáž:
ano
Funkcje/cechy:
dekoracyjne
,
uniwersalny
Styl:
boho
,
skandinávský
,
moderní
Druh:
Moderní nábytek
,
Meble w stylu boho
Umístění:
jadalnia
,
kawiarnia
,
kuchnia
,
poczekalnia
,
restauracja
,
salon
Maximální zatížení (kg):
40
Venkovní užití:
ne
Výrobce:
Intesi
Dotaz k produktu
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve. S údaji nakládáno shodně s Ochranou osobních údajů . Odesláním akceptujete znění.

Hodnocení

Hodnocení produktu
Napište vlastní hodnocení produktu
Vaše hodnocení:
5 / 5
pixel